Przykładowe elektroniczne nośniki danych
Tak wygląda elektroniczny nośnik danych, niezależnie czy mówimy o Telefonie, dysku SDD, czy popularnej karcie pamięci dane zapisywane są na kostce pamięci (czarne kostki po lewej stronie) Aby doszło do zniszczenia danych kostka musi zostać zniszczona.

Możliwości odzyskiwana danych z powyższych modłów rosną z dnia na dzień. A moduły pamięci są coraz mniejsze,  wystarczy spojrzeć na pamięć Micro SD o wymiarach 165 mm2 na której można zapisać już 200 GB (na 1 mm2 = 1,21 GB),  W chwili obecnej z kostek ukruszonych, podłamanych specjalistyczne firmy odzyskują dane przy pomocy sektorowego kopiowania. Dlatego tak ważne jest aby proces cały został został wykonany przy pomocy specjalistycznego sprzętu i osoby posiadające odpowiednie przeszkolenie.

Najnowsze zalecenia NSA (Amerykański kontrwywiad) mówi o maksymalnym rozmiarze rozdrobienia -  2x1 mm

Rozmiar frakcji
Według normy
DIN 66399

Mechanicznie niesprawny

Pocięty

160 mm2

30 mm2

10 mm2

1 mm2

0,5 mm2

E-1

E-2

E-3

E-4

E-5

E-6

E-7

Najważniejsze cechy naszej usługi:

Usługę wykonujemy u Państwa w firmie

Nasza wydajność to około 100 szt. dysków na godzinę

Raport zawierający Producenta / nr. seryjny/ model

Demontaż dysków (opcjonalnie)

Uwaga! Na rynku pojawiły się firmy które oferują demagnetyzowanie elektronicznych nośników danych w tym dysków SDD. W przypadku nośników elektronicznych proces ten jest całkowicie bezskuteczny. W przypadku Państwa wątpliwości prosimy o zapoznanie się z instrukcją urządzenia.

To się naprawdę opłaca

W Państwa firmie

Na Państwa oczach

W 60 sekund